Jak tworzyć skuteczne reklamy na Facebooku i pozyskiwać dzięki nim tysiące klientów?

Start szkolenia 1.04.2024

Naucz się jak prowadzić skuteczne kampanie marketingowe w Internecie oszczędzając tonę pieniędzy! Kurs omawia wszystkie niezbędne aspekty reklam na Facebooku, prezentuje praktyczne przykłady i rozwiązuje najpopularniejsze problemy.

Poznasz podstawowe i zaawansowane strategie marketingu mediów społecznościowych. Nauczysz się optymalizować reklamy w Meta (Facebook) Ads i dotrzeć do Twojego odbiorcy po najmniejszym koszcie!  Ułatw sobie życie i wykorzystaj możliwości marketingu w mediach społecznościowych. W tym kursie wytłumaczę Ci wszystko co jest niezbędne do bezstresowego i szybkiego zarządzania kampaniami Twojej firmy w social mediach dzięki czemu będziesz w stanie wrócić do tego, co robisz najlepiej, prowadzić firmę!

W tym kursie nauczę Cię marketingu na Facebooku od poziomu początkującego do zaawansowanego!

Będziesz mógł zoptymalizować swoje reklamy na Facebooku, aby zwiększyć liczbę konwersji i zmniejszyć koszty. Będziesz mógł tworzyć i korzystać z KAŻDEGO rodzaju reklamy na Facebooku. Będziesz mógł rozwijać swoją stronę na Facebooku i zwiększyć zaangażowanie.  Dołącz do społeczności naszego kursu aby dowiedzieć się, jak wprowadzić swoją markę, produkt lub usługę na wyższy poziom dzięki możliwościom marketingu na Facebooku!

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy!!!

A Facebook jest jednym z najlepszym miejsc do umieszczania reklam. Korzysta z niego większość firm, które mają swoją reklamę w Internecie.

Czego się nauczysz?

Kurs

PLN 299
  • Kurs reklamy Facebook
  • Konsultacje - co tydzień przez trzy miesiące

Konsultacje

PLN 199
  • Kurs reklamy Facebook
  • Konsultacje - co tydzień przez trzy miesiące

Kurs + konsultacje

PLN498
PLN 399
  • Kurs reklamy Facebook
  • Konsultacje - co tydzień przez trzy miesiące
BESTSELLER

O autorze kursu:

Imię i nazwisko: Kamila Ziobro


Od ponad 6 lat z pasją rozwija zespoły sprzedażowe. Specjalizuje się w: skalowaniu sprzedaży poprzez automatyzacje, budowie skutecznych lejków sprzedażowych, oraz szeroko zakrojonych działaniach marketingowych od prowadzenia kampanii do budowania wizerunku marki. Jej pasją jest tworzenie skutecznych strategii marketingowych które realnie przekuwają się na sukces zespołu i całej organizacji.

Rozliczenia transakcji przeprowadzane są za pośrednictwem Tpay. Tpay – Twoje dane i pieniądze sa w pełni bezpieczne, ponieważ zamówienie jest realizowane przez największą w Polsce firmę: Tpay.
Logo Tpay
100%
Gwarancji i Zadowolenia
Bezpieczne
Zakupy i Płatności
„100% gwarancji satysfakcji”

Masz gwarancję satysfakcji. Gdybyś jakimś cudem nie osiągnął zakładanego efektu napisz do mnie. Ustalimy co robiłeś, albo czego nie robiłeś i pokieruję Cię tak, żebyś osiągnął cel.

Nic nie ryzykujesz. Jeśli powiesz po 30 dniach, że nie umiesz tego robić, zwrócę Ci całą wpłatę. Możesz więc sprawdzić, czy to naprawdę możliwe, bez żadnych konsekwencji finansowych.