Jak Najprościej i Całkowicie Legalnie Uzyskać w Polsce Pozwolenie na Broń Palną?

I to bez żadnych znajomości. Wystarczy, że poznasz wiedzę zawartą w kursie, który przygotowałem dla Ciebie. Być może jak wielu Polaków myślałeś o tym wielokrotnie, by zaopatrzyć się w broń palną, ale szybko zostałeś wyprostowany przez otoczenie „po co Ci broń”, albo „w Polsce musisz być znajomym komendanta, aby dostać pozwolenie”. Możliwe też, że lata komuny w Polsce i propaganda mediów ukształtowała Twój światopogląd tak, że sam uważasz lub uważałeś, że broń nie jest Ci potrzebna lub, że trudno ją zdobyć.

Co do potrzeb – wrócimy do tego. Natomiast to co słyszałeś o dostępie do broni to jest poniekąd prawda. Otóż w Polsce, by uzyskać broń do obrony osobistej – trzeba włożyć niesamowity wysiłek – zdać egzamin przed komisją policji, ale koniec końców komendant niemal w 100% przypadków uznaje, że broń nie jest Ci potrzebna. Smutne, ale prawdziwe.

Jednak jest pewien prosty sposób, by...

Posiadać w Polsce broń całkowicie legalnie i to nawet nie tylko jedną sztukę, a nawet i kilkadziesiąt. Co więcej – decyzja komendanta może być tylko pozytywna – jeśli spełnisz warunki, które omawiam w kursie.

Ale wróćmy do pytania: Po co Ci broń?

A co to kogo obchodzi? Lub ujmując to delikatniej: nikogo, absolutnie nikogo nie powinno obchodzić po co Tobie potrzebna  jest broń. Oczywiście zakładając, że nie do złych celów.

Ponadto nie ważne, czy chcesz broń do:

  • samoobrony,
  • obrony domu,
  • bezpieczeństwa bliskich,
  • bo jesteś patriotą i każdy powinien mieć,
  • bo lubisz broń,
  • bo lubisz strzelać,
  • bo Twój ojciec / dziadek / pradziadek / przodek miał,
  • bo jesteś facetem i powinieneś mieć,
  • bo jesteś kobietą i powinnaś mieć.

Powód jest naprawdę nieważny. Można by zapytać w drugą stronę. Co mają w głowach ci, którzy broni nie mają, bo jej nie chcą mieć i na dodatek uważają, że Ty też nie powinieneś mieć. Bo przecież….

...Policja mnie obroni.

Większość ludzi żyje w głębokiej naiwności. Nie wiem czy jesteś taki stary jak ja 😉 żeby pamiętać taki program z telewizji jak Agent.
W dogrywce tego programu jedną z konkurencji było strzelanie. Najgorszy wynik należał do policjanta, był gorszy od kobiet, które strzelały pierwszy raz w życiu. Najlepszy wynik należał do pasjonata – strzelca.
Policjant obecnie dostaje 6 szt. amunicji rocznie, by sobie postrzelać samodzielnie. Licząc 15 lat służby daje to łącznie 90 szt. amunicji.
A gdzie jakikolwiek w tym wszystkim trening? Gwarantuję Ci, że policja nie umie strzelać.
Ja ćwiczę na strzelnicy 3-4 razy w tygodniu, wystrzeliwując od kilku do kilkudziesięciu szt. amunicji za jednym treningiem. 

W USA mimo, że policja dostaje amunicji tyle ile chce do treningów i przyjeżdża średnio w 3 minuty to i tak Amerykanie wolą bronić się sami.

Dlaczego?

Na reakcję masz kilka sekund. Napastnik nie poczeka 3 minut na policję, tym bardziej statystyczne 45 minut w Polsce. 

Możesz oczywiście całe życie nosić broń i nigdy Ci się nie przyda do samoobrony. A możesz jej nie mieć i tylko raz bardzo potrzebować….

Oto kilka przykładów kiedy słabsza fizycznie ofiara dzięki broni przeważyła swoje szanse

Zerknij na poniższe nagranie. Pomyśl co by było, gdyby tej broni nie miał? A gdybyś Ty był na jego miejscu?

To samo niżej. Co by było, gdyby nie miała broni? Ty wolałbyś mieć broń w takiej sytuacji?

Jak widzisz w samych mediach jest mnóstwo przykładów kiedy to praworządni często słabsi fizycznie od napastników uratowali siebie czy swoich bliskich. 

A co w przypadku zagrożenia z poza granic?

Mamy wojsko...

…Które uczy się strzelać leżąc na materacu 😀 Pomijając umiejętności strzeleckie żołnierzy, to nie dysponuje ono odpowiednią licznością i sprzętem, aby miało ono sens.

Historia wielu konfliktów zbrojnych pokazuje, że agresją obcego wojska pada przede wszystkim ludność cywilna, które nie posiadając broni może tylko biernie ginąć. Agresor zawsze wybiera przeciwnika nad którym ma odpowiednią przewagę.

Stąd też przykładowo przestępczość w USA w stanach konserwatywnych jest niższa właśnie dzięki powszechnemu dostępowi niż w stanach lewicowych w których broń jest zabroniona.
Również historia rozbrajanej Europy pokazuje – że wraz ze zmniejszającą się ilością broni wśród obywateli – przestępczość rośnie.

Agresor – zawsze kalkuluje i minimalizuje ryzyko straty własnego życia czy też niepowodzenia unikając konfrontacji mając świadomość, że przeciwnik może być uzbrojony.

Wiele lat temu zginął mój przyjaciel z dzieciństwa. Został skatowany na śmierć przez byków z bramki. Możliwe, że gdyby w Polsce broń była powszechna i nikt by nie robił nagonki na jej posiadanie, to mógłby się obronić, lub po prostu – napastnicy mający świadomość,  że może ją mieć, nigdy by go nie napadli.

Przewaga osoby uzbrojonej nad nieuzbrojoną jest bezdyskusyjna. Dobrzy ludzie powinni mieć broń – po prostu.

Stąd to szkolenie. Które pokaże Ci w jaki sposób legalnie, bez wchodzenia w znajomość z komendantem czyli bez uznaniowości/ znajomości dostaniesz pozwolenie na broń – po spełnieniu prostych warunków, które omawiam w szkoleniu.

Ponadto w Polsce panowała wysoka kultura posiadania broni którą skutecznie wytrzebili komuniści i warto ją odbudować.

Polska kultura posiadania broni

W Polsce zawsze panowała kultura posiadania broni. Nawet Jezus mówił: Kto nie ma miecza, niech sprzeda płaszcz, a go kupi. (Łk 22, 36)

Kultura ta została wytępiona przez lata rządów komunistów do tego stopnia, że dzisiaj nadal się to tępi odgórnie i oddolnie, ponieważ to irracjonalne przeświadczenie o tym, że broń jest niepotrzebna już głęboko osadziła się w umysłach większości ludzi. A większość w historii świata jeszcze nigdy nie miała racji.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednak kulturę posiadania broni w Polsce odbudować, zaczynając od siebie i zarażając tą pasją innych ludzi.

Ponieważ póki co tak wyglądamy na tle świata:

Ten kurs jest dla Ciebie

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad posiadaniem broni, lub jeśli teraz doszedłeś do wniosku, że chcesz PO PROSTU mieć broń jak najszybciej dołącz do kursu.

Im szybciej to zrobisz tym szybciej będziesz mieć broń a ponadto kupisz broń zanim w Polsce zmienią się przepisy.

Będzie gorzej i trudniej...

Niestety, ale jaskółki ćwierkają, że szykuje się w Polsce zmiana prawa – pod kątem dostosowania go do wymogów unijnych. Co ciekawe dzięki temu Czesi zliberalizowali swoje prawo i jest u nich obecnie łatwiej. Natomiast już dzisiaj wiadomo, że u nas będzie to prawo ograniczone. Dlatego im szybciej zaczniesz działać tym lepiej.

Dlatego kliknij w poniższy przycisk i dołącz do kursu

Wartość kursu z bonusami to

447 zł

Jednak chwilowo obniżam cenę kursu, bo chcę żebyś go miał:

97 zł

97 zł to koszt wyjścia na piwo lub do kina. A dzięki wiedzy w kursie zaoszczędzisz mnóstwo czasu, nerwów dostając gotowe rozwiązanie na tacy!!!

Kurs zawiera kompletny poradnik w formie lekcji VIDEO – od chwili jak pomyślałeś o zakupie broni do momentu, aż będziesz trzymać swoją własną broń w ręku.

Dodatkowo otrzymasz:

Bonusy:

BONUS #1: Checklista do odhaczania kolejnych kroków.

BONUS #2: 30 minutowa indywidualna konsultacja.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Tpay.
Tpay – Twoje dane i pieniądze sa w pełni bezpieczne, ponieważ zamówienie jest realizowane przez największą
w Polsce firmę
: Tpay.

Logo Tpay
100%
Gwarancji i Zadowolenia
Bezpieczne
Zakupy i Płatności

„100% gwarancji satysfakcji”

Masz gwarancję satysfakcji. Gdybyś jakimś cudem nie osiągnął zakładanego efektu napisz do mnie. Ustalimy co robiłeś, albo czego nie robiłeś i pokieruję Cię tak, żebyś osiągnął cel.

Nic nie ryzykujesz. Jeśli powiesz po 30 dniach, że nie umiesz tego robić, zwrócę Ci całą wpłatę.
Możesz więc sprawdzić, czy to naprawdę możliwe, bez żadnych konsekwencji finansowych.

Co konkretnie otrzymasz po zakupie?

Kurs jest dostępny w formie VIDEO. VIDEO będzie można oglądać w dowolnym i dogodnym dla Ciebie czasie. Zatem po zakupie otrzymasz dostęp do platformy szkoleniowej na której jest umieszczony kurs.