Optymalizator Snu

Czy Ty Też Chcesz Jak Leonardo da Vinci Nauczyć Się Wysypiać w 5,5 Godziny Albo Krócej i Zyskać Co Najmniej 20 Godzin Tygodniowo?

I na dodatek zdrowo!!! Dzięki tej niesamowitej metodzie, używanej przez welkich ludzi jak Thomas Edison, Nicola Tesla, Napoleon Bonaparte i innych, zyskasz mnóstwo czasu na realizację swoich marzeń, pasji, celów. Spędzisz więcej czasu z rodziną, zarobisz więcej pieniędzy.

Chyba, że chcesz nadal tracić czas na spanie po 8 i więcej godzin dziennie. Tak już się przyzwyczaiłeś do tego, że nie zdajesz sobie sprawy, że można spać krócej. Co więcej. Możesz spać krótko i zdrowo. Zaoszczędzisz czas, a jednocześnie będziesz wyspany. Będziesz mieć więcej energii do życia. To, że śpisz (albo i nie) po 8 godzin dziennie, to dlatego, że tak wpoiło Ci społeczeństwo. Może nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że ludzie pierwotni spali inaczej. To jak śpimy teraz to efekt tego co narzuciło nam współczesne życie. Można to robić inaczej i dowiesz się tego z mojego poradnika.

Ciekawe, że nawet jeśli śpisz te 8 godzin dziennie, to i tak mniej więcej w połowie dnia przychodzi kryzys, i najchętniej padł byś na łóżko tu i teraz.

A być może wcale nie śpisz 8 godzin dziennie i chodzisz niewyspany. Ale myślisz – odeśpię w weekend. Od dawna też coś odkładasz i postanawiasz, że w ten właśnie weekend to zrobisz. No i co? Przychodzi weekend, a Ty nie możesz się pozbierać. Śpisz cały czas, nie wychodzisz z łóżka. Po weekendzie jesteś wkurzony, bo ani nie zrobiłeś tego co miałeś zrobić i na dobrą sprawę nie jesteś wypoczęty i czujesz się jak koń po westernie.

Miałem to samo!!!

Nazywam się Michał Mielniczuk. I całe życie nie dosypiałem. Byłem niewyspany i zmęczony. Nie należę do śpiochów, ale bywało tak, że po całym tygodniu, odsypiałem w weekend marnotrawiąc czas, mimo poplanowanych wcześniej rzeczy. Miałem też w życiu taki okres kiedy spałem po 3, 4 godziny na dobę, ale robiłem to w bardzo nieodpowiedni sposób. Zdarzało mi się wtedy prawie zasypiać na stojąco. Było to bardzo niebezpieczne dla mojego zdrowia.

Nie dość, że zawsze miałem mało czasu na sen, to jeszcze miałem problemy z zasypianiem. Oprócz tego niespokojny sen. Nie mogłem zasnąć, przez co denerwowałem się, że się nie wyśpię. Albo, że jak już zasnę, to będę tak zmęczony, że nie obudzę się jak zadzwoni budzik i zaśpię. To koszmar. Na szczęście mam już to za sobą i teraz śpię jak dziecko.

Jakiś czas temu zacząłem interesować się rozwojem osobistym, ebiznesem, oraz zdrowym trybem życia. Poznałem techniki, które pozwalają spać krótko, dając organizmowi pełnowartościowy odpoczynek. Poznałem sposób na dobry, zdrowy i krótki sen. Nauczyłem się również wielu zasad odnośnie zdrowego trybu życia i odżywiania. Zabawne, bo uważałem wcześniej, że w miarę zdrowo się odżywiam. Wiele osób tak uważa, a niestety są w błędzie.

Zdrowy sen, spokojny sen.

Nie zdziwi Cię pewnie informacja, że lekarze od swoich pacjentów najczęściej słyszą narzekanie na ciągłe zmęczenie i brak energii. Jesteśmy bowiem stale zestresowani ciągłymi zmianami w obecnej, szybko zmieniającej się rzeczywistości, która nas po prostu męczy i wyczerpuje.

W wyniku tego jesteśmy przemęczeni, śpiący, wyczerpani, wręcz wycieńczeni. Rano, gdy tylko się przebudzimy, marzymy o tym, by schować się pod kołdrę i nigdzie nie ruszać przez cały dzień. Po południu myślimy tylko o drzemce. A wieczorem chcemy po prostu zjeść kolację i zasnąć przed telewizorem.

Mam jednak dobre wieści. Widzisz, zły sen ograbia nas z energii. Ale można to zmienić, bo jest na to metoda. A gdy ją poznasz, nigdy więcej nie będziesz zmęczony. Zamiast tego będziesz osobą pełną energii i entuzjazmu przez cały dzień!

Pomyśl sobie ile zyskasz.

Dzięki mojemu poradnikowi będziesz:
  • szybciej zasypiać, tym samym będziesz spać spokojniej, oszczędzisz sobie nerwów
  • wstawać po przebudzeniu, oszczędzisz czas, który marnowałeś na drzemki,
  • wysypiać się, zyskasz dzięki temu mnóstwo energii
  • spać krótko – oszczędzisz co najmniej 20 godzin tygodniowo.

To czego się nauczysz całkowicie Cię zaskoczy. Mało kto wie, że można nauczyć się spać krótko, i jednocześnie zdrowo. Ten fantastyczny poradnik odmieni Twoje życie. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że ok 1/3 życia przesypiamy. Zostaje Ci tylko 2/3 to jest około 16 godzin na dobę. A co jeśli powiem Ci, że sen może zajmować Ci tylko 1/5, albo nawet mniej niż 1/10 Twojego czasu? Nawet  do 90% Twojego życia zostanie w Twoich rękach.

Zbyt długi sen - oto sekret, jak wyczarować sobie jeszcze więcej czasu.

Jeżeli interesujesz się, lub kiedykolwiek interesowałeś się organizacją czasu, to wiesz, że możesz sobie przeorganizować swój plan dnia i że naprawdę jesteś w stanie zrobić dużo więcej niż zwykli ludzie. Ale też doskonale wiesz, że 8 godzin z doby masz i tak zajęte. Nawet jeśli śpisz krócej, to odbija się to potem na Twojej efektywności i zostajeszw martwym punkcie. Dzięki mojemu poradnikowi ukradniesz dla siebie przynajmniej 3 godziny ze snu, a może i więcej. I będziesz wyspany. To tak naprawdę zależy od Twojej decyzji. A zbyt długie spanie nie jest zdrowe. Czy myślisz, że jak budzisz się po 12 godzinach snu to jest to dobre dla Twojego organizmu i naturalne, i że akurat spałeś tyle bo Twój organizm tego potrzebował? A pomyśl sobie, czy jak pozwliłbyś dziecku w sklepie ze słodyczami zjeść wszystko na co mu przyjdzie ochota, to efekt byłby wynikiem tego, że organizm dziecka potrzebuje dużo słodyczy?

Przeciętny człowiek ma tyle wiedzy na temat zdrowego snu, co dziecko na temat zdrowego żywienia.

Podobnie było z badaniami nad długością snu. Wiesz jak naukowcy doszli do tego, że człowiek potrzebuje 8 godzin snu? Zamknięto badaną grupę bez dostępu do naturalnego światła i do zegarków. Pozwolono spać jak się komu podoba. W efekcie obliczono, że człowiek potrzebuje przeciętnie 8 godzin snu. Super. Podobne badania można przeprowadzić na temat spożycia alkoholu 😉

Nikt tego do tej pory nie uczył

Widzisz, wiemy dużo o zdrowym trybie życia, zdrowym odżywianiu, a o zdrowym śnie? Tak naprawdę niewiele osób o tym wie cokolwiek i niewiele o tym się mówi. Mówi się tyle, że sen jest ważny. Często nic ponad to. Od czasu do czasu wypowie się ktoś i znowu słyszymy, że spać należy 8 godzin……. Prawda jest taka, że trzeba też wiedzieć jak spać te 8 godzin, żeby rano wstać wypoczętym, wyspanym, pełnym energii. Tego Cię również nauczę. Nawet jeśli będziesz chciał spać długo, mój poradnik będzie dla Ciebie cennym źródłem wiedzy, bo nauczę Cię to robić w sposób prawidłowy i zdrowy.

Bądź jak Leonardo da Vinci albo Thomas Edison

Spanie krócej niż 8 godzn na dobę to nie jest jakaś nowość albo przełomowe odkrycie. Do tej pory wiele osób już stosowało tę metodę. W tym kilka bardzo znanych postaci m.in. Leonardo da Vinci czy Thomas Edison. Leonardo da Vinci spał 2 – 3 godziny na dobę, Thomas Edson około 4 godzin na dobę. Przy czym byli pełni energii i dokonali wielkich rzeczy. Oni nie byli nadludźmi, i nie dlatego wysypiali się śpiąc krótko. Oni złamali system. Wiedzieli dokładnie jak to robić, aby spać krótko, wysypiać się przy tym i cieszyć się dobrym zdrowiem. A zaoszczędzony czas wykorzystali do wielkich czynów. Ty też możesz to zrobić. Nauczę Cię tego.

Jak to działa?

Zacznijmy od tego, że po pierwsze nauczę Cię wstawać. Tak. Nawet jeśli masz problemy ze wstawaniem, to przy odrobinie Twojej dobrej woli nauczę Cię jak to robić. Koniec z przeciąganiem się w łóżku i marnowaniem czasu na nieefektywne budzenie. Powiem Ci co masz zrobić zaraz po obudzeniu, aby cieszyć się energią przez cały dzień. Podam Ci kilka zasad odnośnie odżywania, aby wspomagało Twój zdrowy sen. Nauczę Cię zasypiać szybko i bezstresowo. Będziesz zasypiać jak małe dziecko. Zapomnij o przewracaniu się z boku na bok. Oczywiście nauczę Cię też jak to robić, aby spać krótko i być zdrowym i wyspanym. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który możesz wykorzystać na dodatkową pracę, rozwój swojego biznesu, dla rodziny, przyjaciół czy hobby.

Opinie osób, które skorzystały z mojego poradnika:

Cześć Michał,

Postanowiłem napisać do Ciebie, bo kupując Twój poradnik nie wierzyłem do końca, że można tak. Od podstawówki mi mówiono, że trzeba spać osiem godzin na dobę żeby się wysypiać. Tylko, że jeszcze weź znajdź czas na to. Z rana trzeba wstać, zawieźć dzieci do przedszkola, potem firma, a wiadomo jak to jest na swoim. Harówa do późna, wracasz do domu, przecież nie położysz się od razu. I tak w kółko. No i trafiłem na Twój poradnik. W końcu się wysypiam. Śpię nawet krócej niż do tej pory. I tak nie spałem 8 godzin. A teraz nie dość, że krótko, to jeszcze się wysypiam przy 4 godzinach snu. Ciężko mi było w to uwierzyć, ale okazało się to stosunkowo łatwe. Dzięki za tą wiedzę.

Pozdrawiam

Marcin
Poznań

Hej,

Kupiłem Twój poradnik, bo lubię poznawać siebie i się rozwijać. I jestem bardzo zadowolony, bo nigdy się z tym wczesniej nie spotkałem. Żona mi mówiła, że głupi jakiś jestem, że będę spać 5 godzin i się wyśpię. A teraz robi to razem ze mną 🙂

Adrian

Ile kosztuje ten poradnik? Promocja ograniczona czasowo! + BONUS

Praca nad tym poradnikiem kosztowała mnie sporo czasu. Informacje, które Ci w nim przedstawiłem dokładnie sprawdziłem i przetestowałem na sobie. To działa. Wyceniłem go początkowo na 97 zł. To nie dużo. Zważywszy, że dostajesz gotową do użycia wiedzę na tacy. Jednak postanowiłem, że pierwszym 100 osobom oddam ten poradnik za 37 zł. To śmiesznie niska cena za wiedzę, która rozwiąże Twoje probemy z zasypianiem, wstawaniem, i z brakiem wolnego czasu. Jest to niepowtarzalna okazja, która skończy się wraz ze sprzedażą 100tnego egzemplarza. A więc śpiesz się póki ta wiedza jest prawie za darmo. Ile zostało sztuk? Nie wstawię tutaj licznika, po prostu po setnym egzemplarzu cena wzrośnie do 97 zł.

Jako bonus dostaniesz poradnik na temat organizacji czasu. Ten poradnik pozwoli Ci na zorganizowanie sobie 1 do nawet 3 godzin czasu dziennie na Twoje potrzeby, jeszcze przed zmianą długości Twojego snu. Pokażę Ci jak zorganzować sobie czas, jak planować zadania, aby pracować bardziej wydajnie i nie marnować czasu. Ten bonus dostępny jest tylko dla pierwszych 100 osób.

101 osoba będzie mogła zakupić już tylko sam poradnik na temat snu w cenie 97 zł.

Sposób na sen. Już dzisiaj możesz zasnąć jak dziecko. A jutro wstać od razu na nogi.

Możesz nadal się zastanawiać czy to działa czy nie. A możesz też spróbować i przekonać się już w ciągu najbliższych 24 – 48 godzin, że można spać lepiej. Pierwsze efekty uzyskasz niemalże natychmiast.

  • Możesz od razu zasypiać jak dziecko.
  • Możesz wstawać razem z budzikiem, o tej porze o której chcesz.
  • W ciągu dnia będziesz lepiej funkcjonować. Koniec z przysypianiem!!!

Im szybciej zaczniesz stosować się do moich wskazówek, tym szybciej osiągniesz efekty.

37 zł to koszt wyjścia na kawę albo hamburgera.

Efekty zależą tylko od Ciebie, czy skorzystasz z tej wiedzy.

Cena 97 zł, promocja dzisiaj, 37 zł.

Koszt to tylko 37 zł
kliknij tu i zamów teraz

Ten poradnik jest wart co najmniej 97 zł, co spokojnie odrobisz w zaoszczędzonym czasie jednego dnia!!!!
37 zł możesz wydać na głupoty albo na ten poradnik.

Jesteś 100% anonimowy
System Tpay.pl daje mi tylko Twój email i numer transakcji.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Tpay.
Tpay – Twoje dane i pieniądze sa w pełni bezpieczne, ponieważ zamówienie jest realizowane przez największą w Polsce firmę: Tpay.

gdybyś miał problemy z wykonaniem zamówienia pisz na
dw (at) mielniczukmichal.pl
Logo Tpay
100%
Gwarancji i Zadowolenia
Bezpieczne
Zakupy i Płatności

„100% gwarancji satysfakcji”

Masz gwarancję satysfakcji. Gdybyś jakimś cudem nie osiągnął zakładanego efektu napisz do mnie. Ustalimy co robiłeś, albo czego nie robiłeś i pokieruję Cię tak, żebyś osiągnął cel.

Nic nie ryzykujesz. Jeśli powiesz po 30 dniach, że nie umiesz tego robić, zwrócę Ci całą wpłatę.
Możesz więc sprawdzić, czy to naprawdę możliwe, bez żadnych konsekwencji finansowych.

Co konkretnie otrzymasz po zakupie?

Po zakupie otrzymasz poradnik w formie pdf.  Dodatkowo otrzymasz ode mnie drugi poradnik na temat organizacji czasu. W razie czego możesz liczyć też na moją pomoc.

kliknij tu i zamów poradnik