Jak w 7 dni zadbać o swoje zdrowie, oczyścić organizm z toksyn, wypracować piękną sylwetkę i odzyskać energię.

7-Dniowy Detoks z Jogą

Kolejny raz obiecałaś sobie, że „zrobisz coś dla siebie”? Że zaczniesz dbać o swoje zdrowie, zaczniesz ćwiczyć, zdrowo się odżywiać? Niestety zazwyczaj po kilku dniach przychodzi zniechęcenie i codzienna rutyna zabija początkowy entuzjazm. Chciałabym Ciebie uspokoić. To nie z Tobą jest coś nie tak, że nie wychodzi. 90% ludzi ma problem z realizacją swoich planów, bo najzwyczajniej na świecie źle je projektują! Tak dobrze słyszysz. Plany są zazwyczaj za ambitne i po zbyt małych początkowych efektach następuje totalne zniechęcenie. Zatem nie łam się mam, dla Ciebie rozwiązanie. Najważniejsze to zacząć stopniowo małymi krokami bez ogromnych rewolucji!
Cześć, nazywam się Izabela Gorączko. Zadam Ci proste pytanie: Czy rzeczywiście chcesz zadbać o swoje zdrowie, oczyścić organizm, wypracować piękną sylwetkę i odzyskać energię? Już za chwilę odkryjesz metodę, która nie wymaga specjalistycznego sprzętu, drakońskich diet aby poprawić swoje zdrowie, osiągnąć smukłą sylwetkę i oczyścić organizm. Pewnie myślisz sobie teraz, oooo ona jest chuda, ona nie rozumie mojego problemu. No cóż… (nie zawsze byłam taka szczupła, nie zawsze dbałam o swoje zdrowie… To w którym miejscu jestem teraz to efekt decyzji którą podjęłam kilka lat temu. Ty też możesz podjąć taką decyzję i dać sobie szansę! Moja przygoda z jogą zaczęła się od tego, że pracując codziennie po 8 godzin w korporacji finansowej moje ciało było spięte i obolałe, wieczne podjadanie czekoladek, ciasteczek nie wpływało też dobrze na moją figurę i samopoczucie, a i po pracy byłam już tak zmęczona, że nawet gdybym miała czas, to nie miałam już nawet siły, aby doczołgać się na trening. Powiedziałam DOSYĆ! Zaczęłam szukać dla siebie ratunku.

Miałam już naprawdę dość...

Metodą prób i błędów szukałam dla siebie idealnego rozwiązania. Czegoś, po czym poczuję się lepiej natychmiast, miałam już naprawdę dość. Wieczne bóle pleców, nadprogramowe kilogramy i niska samoocena nie dawały mi spać. Dodatkowo ta myśl, że nic z tym nie robię dobijała mnie jeszcze bardziej.

Najpierw padło na fitness. Był wtedy bardzo popularny, ale treningi za bardzo mnie męczyły. Kolejna była Zumba, zawsze lubiłam tańczyć, jednak tu też wybór nie był trafiony, bo nie mogłam zapamiętać kroków. Siłownia mnie nudziła, aż w końcu pojawiła się ona.. JOGA.

Jak widzisz, to wcale nie był mój pierwszy wybór. Myślałam sobie: nie jestem wystarczająco rozciągnięta, chyba powinnam już coś umieć, na pewno wszyscy zauważą moje błędy, dodatkowo wcale nie wyglądam w tych leginsach tak pięknie jak te wszystkie chude joginki…

Po zajęciach czułam się lekko i po prostu cudownie.

Zyskałam większy spokój, znalazłam swoją pasję, a moje ciało zaczęło wyglądać i czuć się znacznie lepiej. To było już 12 lat temu! Od mojego startu ilość kursów, warsztatów, godzin praktyki własnej oraz z moimi uczniami przełożyły się na moje doświadczenie, które dzisiaj pozwala mi precyzyjnie układać praktyki odpowiednie do konkretnego problemu.

W 2016 roku zdobyłam uprawnienia do szkolenia nowych instruktorów i od tej pory wyszkoliłam ponad 60 instruktorów jogi, zdecydowana większość z nich prowadzi dziś swoje zajęcia lub szkoły jogi. Do dziś spędziłam z moimi uczniami ponad 4000 godzin na macie i drugie tyle na praktyce własnej.

Skorzystaj z mojego ponad 12 letniego doświadczenia...

Obecnie prowadzę szkołę jogi dla kobiet – Joga Kobieca, gdzie pomagam kobietom lepiej poczuć swoje ciało, zwiększyć świadomość ciała, uzyskać piękną, wyprostowaną sylwetkę, zyskać w ciele więcej luzu i gracji. Przewietrzyć głowę i regularnie oczyszczać ciało z nagromadzonych napięć emocjonalnych i toksyn.

Wiem, że cenisz sobie swój czas, dlatego skorzystaj z mojego ponad 12 letniego doświadczenia w jodze a podpowiem Ci, jakie pozycje najlepiej wpłyną na oczyszczenie twojego organizmu, zrzucenie nadprogramowych kilogramów i dodatkowo wpłyną świetnie na twoje ciało, kondycję i kręgosłup.

Uwalnianie z ciała nagromadzonych emocji i napięć jest bardzo ważne. Spięte ciało to również spięte narządy wewnętrzne, które mają utrudniona pracę, rozleniwiają się, spowalniają przemianę energii, a ty czujesz się coraz gorzej. Na początek zapamiętaj: ciało wpływa na umysł, ale umysł również wpływa na ciało i ta relacja powinna być w równowadze.

Joga pomoże zadbać Ci o te dwa aspekty równocześnie, dlatego warto zacząć oczyszczanie organizmu właśnie z jogą.

Kiedy zaczęłam regularnie praktykować, moje ciało komplecie się zmieniło, przemodelowało się, wydawałam się wyższa i smuklejsza i tak jest do dzisiaj, nawet jeśli pozwolę sobie na małe jedzeniowe grzeszki. 😉 Skoro ja dałam radę wiem, że i Ty dasz radę! Jeżeli tylko skorzystasz z mojego 12-sto letniego doświadczenia. Pomyślałam sobie, że stworzę gotowy prosty system, który pozwoli praktykować jogę i oczyści organizm bez ogromnych wyrzeczeń. 

W Internecie jest masa gotowych diet oczyszczających i treningów jogi. Próbowanie ich wszystkich, zajmie Tobie sporo czasu i pieniędzy. To, co ja przygotowałam dla Ciebie, to kompleksowy program abyś mogła cieszyć się wynikami już za 7 dni! Tak dokładnie, tylko 7 dni! 

Podsumowując. Oto co dostaniesz:

7-dniowy detoks z Jogą!

 – 5 praktyk do zrobienia w wygodnym dla Ciebie czasie i miejscu plus dwa dni z dietą oczyszczającą.

Ten siedmiodniowy detoks za pomocą jogi, oczyści Twoje ciało, dzięki czemu będziesz mogła wyglądać i czuć się zdecydowanie lepiej. Każdy dzień to inny cel i pomoc w uzyskaniu szczupłej sylwetki. Cały plan doda Tobie energii, rozjaśni umysł, ułatwi zasypianie i usprawni trawienie co raz bardziej dzień po dniu. Naładujesz się pozytywną energią i spalisz zbędne kalorie.

1. Wykręć To – pozycje skrętne, które wykorzystasz do delikatnego masażu narządów wewnętrznych, pobudzając układ trawienny do pracy.

2. Wypoć To – intensywna sesja która podniesie tętno i wprawi Cię w doskonały nastrój.

3. Wydmuchaj To – sesja z naciskiem na oddech, który ma za zadanie oczyścić Ciebie od wewnątrz, spowodować aby we krwi zamiast dwutlenku węgla pojawił się świeży tlen.

4. Energetyczny Eliksir – tutaj skupimy się na mięśniach brzucha, grzbietu i core, po to aby uzyskać efekt smukłej, zadbanej sylwetki ciała.

5. Regeneracja – delikatne i łagodne rozciąganie które pozwoli poczuć Tobie dobrą energię i spokój.

Dodatkowo dam Ci jeszcze 2 bonusy

Bonus #1 – 10 przepisów na dni oczyszczające – lista zielonych koktajli, które przyspieszają metabolizm i pozwolą szybciej oczyścić organizm z nadmiaru toksyn.

Bonus #2 – Kapalabhati – inaczej oddech ognia – jak sama nazwa wskazuje jest to oddech, który rozgrzewa nas od środka, dodaje energii i przyspiesza procesy spalania i przemiany materii. Codzienna praktyka tego oddechu zajmie Ci kilka minut, a znacznie usprawni Twój metabolizm.

To wszystko razem warte jest 399 zł.

I jest to realna wartość. Jednak zdecydowanie rozumiem, że teraz możesz nie mieć tyle pieniędzy. W końcu najpierw był Covid, Lockdowny, potem wybuchła wojna w Ukrainie, a dopiero co było dużo wydatków związanych ze świętami!

Dlatego postanowiłam, że obniżę tę cenę do 47 zł, aby dać Ci niepowtarzalną szansę, zamówić to wszystko.

Wiem, że jeśli chcesz oczyścić organizm praktykując jogę to decyzja o zakupie tego produktu jest najlepszą decyzją jaką możesz podjąć. Dzięki 7-dniowemu detoksowi z Jogą odzyskasz wewnętrzną energię i dodatkowo będziesz miała niesamowicie dobre samopoczucie. I to jest po prostu bezcenne!

To jeszcze nic! Nie ponosisz żadnego ryzyka. Jeśli w ciągu tych 7-dni nie poczujesz na własnej skórze dobroczynnego wpływu tego programu, zwrócę Ci każdą złotówkę. Nie chcę od Ciebie pieniędzy, jeśli nie będziesz czuła pozytywnych zmian w swoim organizmie.

Oczywiście…teraz stoisz przed wyborem. Możesz nadal nic nie robić i sytuacja będzie się pogarszać. Możesz też, podjąć decyzję teraz i w ciągu 7 dni osiągnąć wymarzony rezultat. Nie chcę Cię naciskać. Podejmij najlepszą decyzję.

Kliknij link poniżej i dołącz do mojego 7-dniowego detoksu z Jogą

Zaraz po zamówieniu otrzymasz dostęp do platformy, gdzie jeszcze dziś możesz zacząć działać. Nie ma żadnego kuriera, poczty itd. Nie musisz czekać na przesyłkę. Będziesz mogła w ciągu 5 minut zacząć przerabiać program i zrobisz pierwszy krok, który doprowadzi Cię do pozytywnej zmiany i sukcesu.

 

Nie zwlekaj. Kliknij przycisk powyżej i dołącz do mojego programu.

Dostęp do programu masz nieograniczony czasowo. Jedynym Limitem jest jego dostępność w sprzedaży.