Stop nie zamykaj tej strony mam dla Ciebie jeszcze jedną propozycję.

Już 7 dni detoksu z Jogą pozwoli Tobie poczuć się niesamowicie!

Mam dla Ciebie jednak jeszcze jedną niespodziankę. Aby kontynuować praktyki, rozciągać ciało dalej, poprawić swoją samoocenę, pewność siebie, poczuć się jak Bogini w swoim ciele, przygotowałam specjalny program kolejnych 10 praktyk, abyś mogła kontynuować swoją przygodę z Jogą w czasie który jest dla Ciebie odpowiedni.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyrwać się z domu moim Kursantkom, które przyjeżdżają do mojej szkoły na zajęcia stacjonarne. Żyjemy w czasach kiedy wszystko jest zmienne, a możliwość dostosowywania czasu treningów i praktyk do swojego rytmu dnia jest bezcenne. 

 

Zatem aby kontynuować tę niesamowitą przemianę którą zrobisz przez pierwsze 7 dni, możesz teraz skorzystać z dostępu do kolejnych 10 praktyk. Dzięki temu, wykonując 2 praktyki w tygodniu, będziesz miała miesięczny plan treningu, który pozwoli Tobie zmienić nawyki i zaprzyjaźnić się z Jogą na zawsze! Jestem pewna, że ta aktywność i to jak będziesz się dobrze po tym czuła sprawi, że zawsze znajdziesz 20-30 minut dla siebie, na jej praktykę.

 

Standardowo jedne zajęcia kosztują ok. 40 zł.  Za 10 specjalnie ułożonych praktyk pod to aby mieć szczupłą sylwetkę, zadbać o organizm i dobrą energię zapłaciłabyś 400 zł. Dzisiaj masz możliwość nabycia 10 praktyk w cenie niecałych 4 praktyk – 150 zł. 

 

Co ważne będziesz mogła odtwarzać je wielokrotnie i korzystać z nich zawsze wtedy, kiedy będziesz miała na to czas, ochotę i potrzebę aby zadbać o siebie, swoją kondycję i zdrowie.

Podsumowując to, co otrzymasz:

  1. 7-Dniowy Detoks z Jogą
  2. Bonus #1 – 10 przepisów na dni oczyszczające
  3. Bonus #2 – Kapalabhati – inaczej oddech ognia
  4. 10 praktyk do zrobienia w wygodnym dla siebie miejscu i czasie – będziesz otrzymywać dostęp do praktyk od 8 dnia po zakończeniu Detoksu, po dwie praktyki na tydzień.

Całkowita wartość to 799 zł

Ty dzisiaj masz możliwość zakupu tego wszystkiego za 197 zł – czyli 75% taniej.

Za 197 zł możesz kompleksowo zadbać o siebie w zaciszu swojego domu, mieszkania, w dogodnej dla siebie porze dnia. To mniej niż koszt jednej kawy dziennie. 

Tutaj również daję Tobie gwarancję 14- dniową. Jeżeli po 7 Dniach Detoksu z Jogą i kolejnych 7 Dniach z Praktykami na kontynuację nie będziesz zadowolona z efektów i tego jak się czujesz zwrócę Tobie całą kwotę. Jestem pewna wartości, którą daję jednak gdybyś stwierdziła, że to nie dla Ciebie nic nie ryzykujesz. Przetestuj i sprawdź!

Dostęp do materiałów dostajesz na czas nieograniczony. Jedynym limitem jest dostępność produktu w sprzedaży.