Tak wiem, że obecnie wydatek na poziomie 197 zł może być za duży, zatem mogę zaproponować Tobie jeszcze jedną opcję.

Przygotowałam dla Ciebie jeszcze jeden materiał, są to godzinne zajęcia na których dosłownie wykręcisz z siebie wszystko to, co już Tobie nie służy. Poprawisz swój metabolizm, wykonując delikatny masaż narządów wewnętrznych. Otworzysz przestrzeń swojej klatki piersiowej i wyprostujesz postawę. 

Dzięki tej praktyce poczujesz zmiany nie tylko fizyczne ale i mentalne. Pozbędziesz się wszelkich blokad energetycznych w ciele które mogą przyczyniać się do złego samopoczucia.

Po te zajęcia sięgniesz zawsze wtedy, kiedy poczujesz, że potrzebujesz dać swojemu umysłowi świeżości i lekkości oraz otworzyć zamknięte przez stres ciało. Kiedy po ciężkim dniu w pracy, czy w domu opiekując się dziećmi, będziesz czuła, że nie masz energii, że jesteś okropnie spięta przez nadmiar stresu i obowiązków. Możesz sobie pomóc! 

Będziesz wracała to tej praktyki wielokrotnie i za każdym razem będziesz odczuwała od razu jego kojące działanie. Niezależnie od ilości jej powtórzeń osiągniesz wewnętrzny spokój, harmonię, lepsze samopoczucie, poprawisz metabolizm i dotlenisz organizm. 

Możliwość dostępu do praktyki online, pozwoli Tobie sięgnąć po nią w dowolnym momencie, zawsze wtedy, kiedy tylko będziesz tego potrzebować. 

Wartość tej praktyki to 199 zł.

Dzisiaj, w związku z tym, że chcę pomóc Tobie w zmianie nawyków i zadbaniu o swoje zdrowie, a niestety mamy dużo stresu związanego z niepewną sytuacją w kraju i za granicą, mogę dać Tobie dostęp do materiałów: 

  1. 7-Dniowy Detoks z Jogą
  2. Bonus #1 – 10 przepisów na dni oczyszczające 
  3. Bonus #2 – Kapalabhati – inaczej oddech ognia
  4. Godzinna oczyszczająca Praktyka do zrobienia w wygodnym dla siebie miejscu i czasie 

Całkowita wartość to 598 zł

Ty dzisiaj masz możliwość zakupu tego wszystkiego za jedyne 97 zł.

Za 97 zł możesz, przeprowadzić 7-dniowy detoks z Jogą i skorzystać z niepowtarzalnej praktyki która wpłynie korzystnie na każdy jeden aspekt Twojego ciała, umysłu i Ci się nie znudzi! 😊

Tutaj również daję Tobie gwarancję 14-dniową. Jeżeli nie będziesz zadowolona z efektów i tego jak się czujesz, zwrócę Tobie całą kwotę. Jestem pewna wartości które daję jednak gdybyś stwierdziła, że to nie dla Ciebie nic nie ryzykujesz. Przetestuj i sprawdź! 

Dostęp do kursu masz nieograniczony czasowo. Jedynym limitem jest dostępność w sprzedaży.